• good-quality-&quick-shipment-is-our-service
 • banner3-1
 • banner2

Нови пристигнувања

Нашата фабрика нуди широк спектар на услуги во куќата вклучувајќи печат, ласерско сечење, виткање, заварување, боени, Собранието и така натаму. Нашите талентирани инженери и квалификувани занаетчии работат заедно за да фабрикувам сопствени метални делови и склопови на одреден толеранција.
Пренослив Фитнес тренингот вежба врата Вратата Повлечете брадата до Pullup Бар
Прилагодено Сузбивање и заварување машина ЦПУ делови OEM удирани со тупаници делови
Gemma обичај прави веледрогерија дистрибутер облик на платно метал виткање производители
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Производител

  Производител

  Ningbo Gemma метални производи копродукции, Ltd е еден професионален фабрика се фокусира на сопствени лим измислица. Таа се наоѓа во Ningbo, Источна Кина, и се покрива 8000 квадратни метри и има околу 50 работници.

функција Производи

Да се ​​запознаат повеќе за секој член на тимот кој е секогаш таму за вас. Тие се вистински луѓе што стојат зад успехот на компанијата. Ние сме горди на нашите професионалци, како тие се нашата главна движечка сила која го прави вашиот бизнис да расте и да се подобри од ден на ден.
WhatsApp Online Chat !