• good-quality-&quick-shipment-is-our-service
 • banner3-1
 • banner2

Arritje të reja

Fabrika jonë ofron shumëllojshmëri të gjerë të shërbimit në shtëpi, duke përfshirë vulosje, prerja lazer, lakimi, saldim, Veshje pluhur, Kuvendi dhe kështu me radhë. Inxhinierët tanë të talentuar dhe mjeshtrit të aftë të punojnë së bashku për të sajojnë pjesëve metalike me porosi dhe kuvendet në tolerancë të specifikuar.
Portable Gym Workout Ushtrimi Door porta Pull mjekër deri Pullup Bar
Përshtatur vulosje dhe saldim pjesë makine CNC OEM grushta pjesë
Gemma Custom Made OEM fletë ODM formë metalike Bending fabricators
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  Ningbo gemma Metal Product Co, Ltd, është një fabrikë profesional duke u fokusuar në fletë metalike me porosi trillim. Ajo është e vendosur në Ningbo, Lindjen e Kinës, dhe mbulon 8000 metra katrore dhe ka rreth 50 punëtorë të kualifikuar.

Feature Produkte

Get të dini më shumë për secilin anëtar të ekipit i cili është gjithmonë aty për ju. Ata janë njerëz të vërtetë duke qëndruar prapa suksesit të kompanisë. Ne jemi krenarë për profesionistët tanë si ata janë forca jonë kryesore lëvizëse që e bën biznesin tuaj të rriten dhe për të përmirësuar nga dita në ditë.
WhatsApp Online Chat !